Oferta pracy

KAMPUS IT - Staż w obszarze rozwoju oprogramowania (Python)

mBank

4 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

mBank

Prosta 18

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

Mile widziane

  • Linux

System operacyjny

O projekcie

Czym zajmuje się nasz zespół?

Nasz zespół rozwija system klasy GRC – Governance Risk Compliance. Zapewniamy wsparcie narzędziowe do realizacji wymagań wewnętrznych oraz zewnętrznych instytucji nadzorczych, między innymi w zakresie zarządzania polityką bezpieczeństwa informatycznego banku, procesami i ryzykiem oraz konfiguracją i produktami informatycznymi dla wymienionych procesów. W naszym zespole kierujemy się praktykami Agile, wykorzystując w naszej codziennej pracy frameworki takie jak Scrum i Kanban.

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie modułów, API i Integracji w Pythonie w oparciu o framework Django

  • udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania (Software Development Life Cycle)

  • działanie w ramach dobrych praktyk rynkowych z wykorzystaniem narzędzi wspierających

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów

  • znajomość podstaw programowania w językach Python 3 i SQL

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • analityczne myślenie i umiejętność samodzielnego rozwiązywania zadań

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym Linux

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • architekt

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • wsparcie opiekuna merytorycznego i HR na każdym etapie trwania stażu

  • szeroki pakiet szkoleń miękkich i technicznych, np. z kompetencji chmurowych czy zaawansowanej analizy danych

  • umowę o pracę na okres 6 miesięcy z opcją przedłużenia dla najlepszych

  • wynagrodzenie na poziomie 4000 zł brutto

  • pracę w modelu hybrydowym - Home Office i 2 razy w miesiącu spotkania zespołowe w biurze w Warszawie

  • 10 dni urlopu (zgodnie z kodeksem pracy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię do wykonania testu logicznego (online)

3

Porozmawiasz z rekruterką

4

Spotkasz się ze swoim przyszłym opiekunem stażu

5

Damy znać, ja Ci poszło!

mBank

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas – w pracy i po pracy.

Przewiń do profilu firmy