Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kandydat na podinspektora pracy

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w OlsztynieO firmie

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku podinspektora pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - tytuł mgr, mgr inż. (preferowane kierunki: prawo, budownictwo, budowa maszyn, mechanika, obróbka drewna, energetyka),

  • staż pracy ogółem: minimum 1 rok w ramach stosunku pracy.

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie ogłasza nabór

na stanowisko Kandydat na podinspektora pracy – 5 etatów

Przewiń do profilu firmy

Dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 23 czerwca 2021 roku.

Szczegółowe informacje na stronie: www.bip.pip.gov.pl

Miejsce składania dokumentów:

Ze względu na szczególną sytuację związaną z pandemią oferty należy nadsyłać za pomocą operatora pocztowego pod adres:

Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie,

ul. Kopernika 29, 10-512 Olsztyn,

z dopiskiem: „oferta pracy - kandydat na podinspektora pracy - Olsztyn”

lub „oferta pracy - kandydat na podinspektora pracy - Ełk”

lub „oferta pracy - kandydat na podinspektora pracy - Elbląg”.