Oferta pracy

Kandydat na Podinspektora Pracy

PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY W BIAŁYMSTOKUO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Misją Państwowej Inspekcji Pracy jest skuteczne egzekwowanie przepisów prawa pracy, w tym bezpieczeństwa i higieny pracy, poprzez efektywne i ukierunkowane kontrole oraz działania prewencyjne, zmierzające do ograniczenia zagrożeń wypadkowych i poszanowania prawa pracy

(1 ETAT)

Przewidywany zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • praca terenowa
  • kontrole zakładów różnych branż na terenie województwa podlaskiego

Wymagania kwalifikacyjne w zakresie wykształcenia i stażu pracy:

  • wykształcenie wyższe, tytuł magistra lub równorzędny, kierunek: budownictwo, inżynieria środowiska, mechanika, energetyka
  • staż pracy: 1 rok w ramach stosunku pracy
0 - 2 lata

Wymiar czasu pracy:  pełny

Termin składania dokumentów i oświadczeń:  7 sierpnia 2020 r.

Więcej informacji w tym druki oświadczeń na stronie

Biuletynu Informacji Publicznej Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy