Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kandydatów ze znajomością języków obcych (Service Desk)

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774507"

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy usług informatycznych z siedzibą w Łodzi poszukujemy:

    niemiecki/holenderski/francuski/włoski/portugalski/hiszpański

    Miejsce Pracy: Łódź
    SD/LDZ/15

    Zakres obowiązków:

    • Przyjmowanie zgłoszeń i rejestracja w systemie
    • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
    • Przekazywanie problemów do wyższych linii wsparcia
    • Tworzenie raportów

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość jednego z języków (poziom min. C1)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
    • Dostępność do pracy zmianowej
    • Podstawowa wiedza dotycząca budowy komputera
    • Umiejętność diagnozy problemów
    • Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane techniczne lub informatyczne

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    finance@g-force.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774507" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774507 data-apply="popup"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez G-force z siedzibą w Warszawie./praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774507" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774507 data-apply="popup"

    Numer agencji zatrudnienia: 5464