Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 10.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

    Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!
    KASJER
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
    Nasza oferta:
    • umowa o pracę w dowolnym wymiarze etatu
    • stabilność zatrudnienia
    • profesjonalne szkolenia produktowe
    • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
    • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)

    Twoje zadania:
    • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z obowiązującymi standardami
    • obsługa kasy fiskalnej i terminali POS
    • rozliczanie kasy i przygotowanie wpłat do banku
    • dbanie o wygląd salonu
    • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu

    Nasze oczekiwania:
    • dobra praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej i terminali POS
    • otwartość i zorientowanie na klienta
    • uśmiech, optymizm i chęć do działania
    • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność współpracy w zespole
    • pasjonowanie się sportem będzie atutem

    Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami posiadającymi orzeczenie o niepełnosprawności.
    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.
    Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji .

    INTERSPORT