Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer/ka

FALLWORK SP. Z O.O.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Rekrutujemy dla

Francuska spółka akcyjna, posiadająca sieć hipermarketów i supermarketów zatrudni personel na stanowisko : KASJER/KA - Wynagrodzenia Tygodniowe.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa stanowiska kasjerskiego po wcześniejszych szkoleniu

  • obsługa terminala, wprowadzenie bonów

  • rozliczenie kasetki po dniu pracy

Wymagania pracodawcy

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (posiadamy sklepy , w których istnieje możliwość pracy bez aktualnych badań- zapytaj! )

  • dyspozycyjność do pracy od zaraz

Pracodawca oferuje

  • umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

  • ilość godzin i dni pracy dostosowana do Ciebie. Dzięki platformie pracownika samodzielne ustalasz grafik. Może to być praca dorywcza, bądź praca w pełnym wymiarze godzin- decyduj!

  • wynagrodzenie godzinowe + benefity

  • zatrudnienie online lub osobiście w siedzibie biura

  • wypłaty TYGODNIOWE wypłacane, w każdy piątek. Istnieje również możliwość wypłat miesięcznych.

  • szkolenie stanowiskowe

  • odzież roboczą

  • pracę w przyjaznej atmosferze

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Przewiń do profilu firmy