Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer/ka / Sprzedawca sklep z zabawkami TOYSRUS

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Kasjer/ka / Sprzedawca sklepu z zabawkami TOYSRUS

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    2015/18/05

    ZADANIA NA STANOWISKU

    •    Obsługa Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami;
    •    Obsługa kasy fiskalnej;
    •    Czuwanie nad właściwym sposobem ekspozycji towarów;
    •    Dbanie o estetyczny wygląd miejsca pracy.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    •    Doświadczenia w sprzedaży (call center/ promocje/sprzedaż bezpośrednia;

    •    Dyspozycyjność od 18maja do 2 czerwca 2015
    •    Doświadczenie w pracy z dziećmi
    •    Wysokiej kultury osobistej; schludnego wyglądu
    •    Komunikatywności;
    •    Umiejętności prawidłowego wyrażania się w języku polskim;
    •    Praktycznej znajomości zasad dodawania i odejmowania umożliwiającej sprawne operowanie gotówką oraz rozliczanie towaru;
    •    Staranności; zaangażowania w wykonywaną pracę;
    Dodatkowym autem będzie wykształcenie o profilu pedagogicznym oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • Umowę cywilno –prawną
    • Bezpłatne szkolenia na stanowisku pracy
    • Wynagrodzenie godzinowe
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość stabilnego zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury za pomocą przycisku "Aplikuj" lub bzpośrednio na adres ramona.jurkiewicz@sellpro.pl

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."