Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer / Kasjerka

"GIEŁDA KALISKA" sp. z o.o.

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 5.30-13.30, 13.30-21.30, 21.30-5.30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta;

  • pobieranie opłat od klientów przez system wjazdowy ; obsługa kasy fiskalnej

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy;

Nasze wymagania

  • podstawowa obsługi komputera, kasy fiskalnej

  • pozytywnego nastawienia, energii w działaniu i zaangażowania;

  • odpowiedzialności i uczciwości;

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • umowę o pracę;

  • pracę trzyzmianową;

  • elastyczny grafik;

  • atrakcyjne wynagrodzenie; premia kwartalna

  • karta Multisport

  • ubezpieczenie grupowe