Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer / Kasjerka

Framandi, Katarzyna Muszel

3 5004 000 brutto / mies.
  • Jana Kazimierza 1, Nieporęt (pow. legionowski)
    Nieporęt (pow. legionowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta, Stacja pracuje całodobowo 424/7
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, Zmiana 7:00-19:00; Zmiana 19:00-7:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Jana Kazimierza 1

Nieporęt (pow. legionowski)

Twój zakres obowiązków

  • obsłudze klienta w sklepie,

  • pozytywnym podejściu do klienta,

  • komunikowaniu aktualnych promocji produktowych,

  • dbaniu o czystość i porządek na terenie obiektu

  • przygotowywaniu Hot-Dogów i kanapek

Nasze wymagania

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • pierwsze trzy miesiące umowa zlecenie, następnie umowa o pracę

  • stała podstawa plus premia za wyniki pracy

  • przyjazna atmosfera,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • pakiet profesjonalnych szkoleń,

  • ciekawą stabilną pracę,

  • Oferta skierowana jest również do osób poszukujących pierwszej pracy. / STUDENCI ZAOCZNI

O nas

Poszukuję Pracownika Obsługi Klienta Stacji Paliw Orlen Nieporęt

Jeżeli ta oferta zainteresowała Ciebie , prześlij CV