Kasjer / Kasjerka - Sprzedawca / Sprzedawczyni działu wędlin

MEGA LEVEL sp. z o.o.O firmie

22,00–26,00
brutto / godz.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, 6:00-14:00, 10:00-18:00, dwie zmiany 6-14 , 14-22 oraz 9-17 wymiennie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    nadgodziny

MEGA LEVEL sp. z o.o.

Sudecka 118

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w kwestii sprzedaży produktów wędliniarskich
  • Przygotowywanie towaru do sprzedaży poprzez układanie go na półkach
  • Wytwarzanie własnych wyrobów wędliniarskich
  • Sprzedaż produktów zgodną z wytycznymi firmy
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz kart płatniczych
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i raportów dotyczących sprzedaży
  • Zapewnienie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Reklamowanie produktów wędliniarskich w sklepie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy z klientami będzie dodatkowym atutem.
  • Wymagana jest znajomość asortymentu wędlin i umiejętność doradzenia klientowi w wyborze odpowiedniego produktu.
  • Komunikatywność, uśmiech i pozytywne nastawienie w kontakcie z klientem są kluczowe.
  • Znajomość zasad obsługi kasy fiskalnej oraz umiejętność obliczania reszty dla klienta.
  • Gotowość do nauki nowych produktów i poszerzania wiedzy na temat oferowanych produktów.
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć współpracy z innymi pracownikami.
  • Dokładne i punktualne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.
  • Odpowiedzialność za standardy utrzymywane w dziale wędlin, w tym za jakość i świeżość produktów.
  • Chęć do podejmowania nowych wyzwań i rozwijania swojego warsztatu pracy.
  • Znajomość i przestrzeganie zasad BHP oraz zasad higieny pracy w sklepie i dziale wędlin.

O nas

Nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów spożywczych oraz wędliniarskich w sklepach spożywczych typu delikatesy. Zależy nam na miłej atmosferze w pracy, profesjonalnej obsłudze klienta i dłuższej współpracy. Stawiamy na domową atmosferę i uśmiech co bardzo cenią nasi klienci. Jesteśmy wyjątkowi , dołącz do nas, czekamy :))

Kasjer / Kasjerka - Sprzedawca / Sprzedawczyni działu wędlin, Sudecka 118, Krzyki, Wrocław