Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer / Kasjerka - Sprzedawca / Sprzedawczyni

"DELIKATESY JUSTYNKA" JANUSZ POZAŃSKI

2 7003 800 brutto / mies.
  • Koleczkowo (pow. wejherowski)

    Koleczkowo (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o poprawne saldo kasy

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych

  • Obsługa systemu kasowego POS

  • Rozliczenie środków płatniczych

  • Obsługa klientów

  • Dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy

  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru, ich jakość oraz prawidłowe oznaczenie cen

Nasze wymagania

  • Kultura osobista

  • Elastyczność przy planowaniu grafiku pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy na zmiany oraz w weekendy

  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz systemu kasowego POS będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Elastyczny grafik pracy

  • Umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju

  • Karta rabatowa do naszych sklepów

  • Przyjazna atmosfera pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, zatrudniającą ponad 120 osób w 15 sklepach w 11 miejscowościach. Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, elastyczny grafik pracy.