Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer / Kasjerka - Sprzedawca / Sprzedawczyni na stacji paliw

BP Service Center Iwona Struzik

20,5021,00 brutto / godz.
  • Wadowicka 4, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:praca w godzinach 6:00-18:00, 6:30-18:30, 18:00-6:00, 18:30-6:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Wadowicka 4

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta

  • aktywna sprzedaż produktów sklepu i WBC

  • przygotowanie produktów gastronomicznych ( kanapki, sałatki itp.)

  • obsługa kasy fiskalnej

  • przyjmowanie dostaw

  • ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy

  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach stacji i na podjeździe

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby :

  • komunikatywnej, optymistycznej, umiejącej się szybko uczyć, nie bojącej się wyzwań i wymagającej pracy

  • mile widziane doświadczenie w handlu i badania sanepidu.

To oferujemy

  • umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,

  • pewność wynagrodzenia,

  • dodatki nocne i weekendowe,

  • premie za aktywną sprzedaż ,

  • premię uznaniową,

  • dofinansowanie do ubezpieczenia

  • opieka medyczna ( Lux Med )

  • przyjazne nastawienie zespołu,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

O nas

BP Service Center Iwona Struzik prowadzi stację benzynową koncernu BP Europa SE Oddział w Polsce. Prowadzimy sprzedaż paliwa w imieniu BP Europa SE oraz we własnym sprzedaż artykułów motoryzacyjnych, spożywczych i produktów gastronomicznych ( WBC ).