Ta oferta pracy jest nieaktualna od 415 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer / Kasjerka w hipermarkecie

  • Jędrzejów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki.
    W związku ze współpracą z jednym z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jędrzejów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice

    Główne zadania na tym stanowisku:

    • obsługa kasy fiskalnej
    • obsługa klientów marketu
    • rozliczanie kasy po każdej zakończonej zmianie
    • wykonywanie poleceń przełożonego w zakresie kontroli
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Nasze wymagania:

    • aktualne badania i książeczka sanepidu
    • sumienne podejście do wykonywanych zadań
    • skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to wymóg konieczny)

    Wybranej osobie oferujemy:

    • bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku
    • stałą stawkę godzinową
    • elastyczny grafik pracy
    • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
    • możliwość długoterminowej współpracy
    Jędrzejów - Aplikuj
    Sandomierz - Aplikuj
    Skarżysko-Kamienna - Aplikuj
    Starachowice - Aplikuj
    Ostrowiec Świętokrzyski - Aplikuj

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.