Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer / Kasjerka

Eko Marcin Chowański

3 4004 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 7:00-19:00 ; 19:00-7:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • sprzedaż produktów i usług,

  • budowanie pozytywnego wizerunku stacji,

  • prace porządkowe,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów,

  • osiąganie celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • entuzjazmu i pozytywnego nastawienia,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów,

  • zaangażowania i motywacji do pracy,

  • gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy,

  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy,

  • zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz),

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń,

  • zniżkę na produkty,

  • atrakcyjny system premii i nagród.

O nas

Stacja benzynowa Orlen .