Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer / Kasjerka

MARCIN DĘBSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

  • wykładanie na półki produktów

  • dbanie o atrakcyjna ekspozycję produktów

  • dbanie o porządek w sklepie i na stanowisku pracy

  • sprzedaż produktów premium

  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego

  • przyjęcie towaru

Nasze wymagania

  • Uczciwość

  • Rzetelność

  • Pracowitość

  • Komunikatywność

  • Mile widziane doświadczenie

To oferujemy

Jesteśmy na rynku od wielu lat oferujemy dobrą miłą przyjemną pracę w zespole, system premiowania oraz dogodne zmiany. Zatrudnimy kasjera/sprzedawcę w sieci monopolowej Malibu.