Kasjer lotniczy/Specjalista ds. sprzedaży biletów lotniczych

Rainbow Tours S.A.

Wysoka 5A

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa mailowa i telefoniczna Klientów korporacyjnych Rainbow w zakresie rezerwacji, sprzedaży i zmian biletów lotniczych, rezerwacji samochodów, rezerwacji hoteli, sprzedaży polis ubezpieczeniowych, biletów kolejowych, wiz.

  • Przyjmowanie reklamacji pasażerskich i pośredniczenie między Klientem, a linią lotniczą.

  • Wystawianie faktur.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego min. rok / sprzedaż B2B.

  • Doświadczenie w pracy, w biurze podróży.

  • Znajomość systemu rezerwacyjnego Amadeus w stopniu zaawansowanym, znajomość innych systemów rezerwacyjnych również mile widziana (m.in. World Span).

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (kontakt również z klientem zagranicznym), dodatkowe języki obce będą atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach : 9.00-17.00.

  • Pracę w centrum Poznania.

  • Możliwość pracy z renomowanymi markami i firmami, z całej Polski.

  • Dofinansowanie do prywatnych wyjazdów wakacyjnych.

  • Możliwość udziału w atrakcyjnych wyjazdach typu study tour.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju umiejętności

  • przyjazna atmosfera pracy

  • zniżki na wycieczki z oferty Rainbow

Szukamy osoby:

  • Z wyższym wykształceniem.

  • Zorientowanej na potrzeby Klienta.

  • Komunikatywnej.

  • Umiejącej reagować profesjonalnie w trudnych i stresujących sytuacjach.

  • Skrupulatnej i odpowiedzialnej.

  • Ciekawej świata, zainteresowanej podróżami i szeroko pojętą turystyką.

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, od 32 lat mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Przewiń do profilu firmy