Oferta pracy

Kasjer - Pracownik recepcji

GRUPA REN CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

GRUPA REN CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gliwicka 190

Rybnik

Znana marka na rynku lokalnym zatrudni do pracy pracownika na stanowisko:

Pracownik zatrudniony na stanowisku będzie odpowiadał za pierwszy kontakt z klientami firmy. Do zadań na stanowisku będzie należało również prowadzenie sekretariatu oraz obsługi kasowej.

Zakres obowiązków:
  • Pierwszy kontakt z klientem w siedzibie firmy
  • Profesjonalne przyjmowanie połączeń telefonicznych
  • Obsługa kasowa , w tym obrót gotówkowy
  • Prowadzenie dokumentacji poczty / przesyłek kurierskich
  • Fakturowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Min. wykształcenie średnie
  • Wysoki stopień odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (z kodem referencyjnym) ze zdjęciem na adres:
Ren Car Sp. z o.o., 44-207 Rybnik ul. Gliwicka 190

lub za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz 883)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy