Logo Pracuj.pl

Kasjer – Recepcjonista klubu fitness

GOS Suchy LasO firmie

GOS Suchy Las

Szkolna 20

Suchy Las (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji w Fit Athletica,
  • sprzedaż karnetów i innych produktów oferowanych przez klub,
  • obsługa kasy i drukarki fiskalnej,
  • przygotowywanie raportów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 2 lata stażu pracy, mile widziane doświadczenie w branży fitness.

kandydatów na stanowisko kasjer – recepcjonista klubu fitness w Gminnym Ośrodku Sportu w Suchym Lesie.

Informacja o warunkach pracy:

Umowa o pracę w ramach pełnego etatu, praca od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym. Miejsce pracy: klub Fit Athletica.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny- opatrzony własnoręcznym podpisem,
  • życiorys (CV)- opatrzony własnoręcznym podpisem,
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • kserokopie świadectw pracy ( dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe).

Dodatkowe informacje

Oferty z dokumentami aplikacyjnymi (CV i list motywacyjny) w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko kasjer-recepcjonista w klubie fitness” należy przesyłać pocztą, składać w siedzibie Gminnego Ośrodka Sportu (sekretariat) ul. Szkolna 20, 62-002 Suchy Las, lub przesyłać elektronicznie klikając w przycisk "Aplikuj szybko".

Termin składania dokumentów upływa w dniu 29.07.2021r.

Aplikacje, które wpłyną do GOS-u po terminie , nie będą rozpatrywane. Za datę złożenia dokumentów drogą pocztową uważa się datę stempla pocztowego. Zastrzegamy sobie zaproszenie na rozmowę wybranych osób. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert i dokumentów nie zwracamy.

Kasjer – Recepcjonista klubu fitness, Szkolna 20, Suchy Las (pow. poznański)