Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer - Specjalista ds. Należności

  • Świnoujście, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zdrojowa Invest & Hotels to dynamicznie rozwijający się rodzinny, holding dewelopersko-hotelarski prowadzący swoją działalność w najpiękniejszych kurortach. Pionier i lider condo hoteli w Polsce posiadający w swoim portfolio największą liczbą inwestycji w tym segmencie. Integralną częścią strategii rozwoju spółki jest odpowiedzialność społeczna, troska o rozwój sztuki i środowisko naturalne. Grupa zatrudnia ponad 1100 pracowników.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Świnoujście

    Obowiązki:

    • przyjmowanie utargów z recepcji hotelowej, punktów gastronomicznych i SPA & Wellness
    • obsługa kasowa pracowników (wypłata wynagrodzeń, zleceń, zaliczek, delegacji, kaucji za mieszkania itp.)
    • przyjmowanie wypłat zamkniętych z banku
    • przyjmowanie utargów walutowych z kantoru
    • wystawianie faktur sprzedaży
    • wysyłka dokumentów księgowych (faktury, raporty kasowe) do księgowości

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień związanych z należnościami
    • min. roczne doświadczenie w dziale finansowym
    • wykształcenie wyższe (ekonomia/finanse/bankowość)
    • znajomość podstawowych terminów księgowych
    • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
    • dokładność, spostrzegawczość, terminowość i sumienność w wykonywaniu zadań
    • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu)
    • myślenie analityczne
    • komunikatywność i współpraca

    Oferujemy:

    • Wyjątkowa atmosfera pracy w prestiżowym 5* Hotelu w Świnoujściu
    • Możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się sieci hotelarskiej
    • Stabilne warunki zatrudnienia, z dodatkowymi benefitami m. In.: nagrody uznaniowe, preferencyjne stawki na pobyt w hotelach sieci, świadczenia socjalne

    Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.