Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer - Sprzedawca

  • Będzin, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-11-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PHU Rafał Zaborowski

    Firma z długoletnim doświadczeniem posiadająca własne, spożywczo-przemysłowe sklepy samoobsługowe.

    Miejsce pracy: Będzin

    Poszukujemy pracowników do sklepu ogólnospożywczego w Grodźcu

    Zakres obowiązków:

    • uprzejma i zgodna ze standardami naszych sklepów obsługa klienta
    • zapewnienie właściwego ułożenia asortymentu
    • zapewnienie standardów naszych sklepów w powierzonym dziale dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru oraz czystość w sklepie

    Wymagania:

    • wysoka kultura osobista, komunikatywność i optymizm,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym i w weekendy,
    • aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne lub gotowość ich przeprowadzenia.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • możliwość zatrudnienia na umowę-zlecenie,
    • elastyczny grafik i przyjazną atmosferę w pracy,
    • dodatkowa premia świąteczna w postaci bonów,
    • premia zależna od wyników sklepu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PHU R> Zaborowski z siedzibą w Sosnowcu przy ul. K> Makuszyńskiego 42 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.