Logo Pracuj.pl

Kasjer - Sprzedawca

PRO-TRADE sp. z o.o.O firmie

2 800–3 500
brutto / mies.
  • Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

PRO-TRADE sp. z o.o.

Dobra 12

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zadbasz o prawidłową ekspozycję towarów
  • zajmiesz się obsługą Klienta zgodnie ze standardami TOP MARKET
  • zajmiesz się utrzymywaniem porządku we wskazanych działach

Nasze wymagania

  • zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy i umiejętności
  • cenimy uczciwość, szczerość i zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy w sklepie

To oferujemy

  • praca w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju osobistego
  • stabilne warunki zatrudnienia

O nas

Polska Grupa Supermarketów jest organizacją niezależnych Detalistów branży spożywczej, skupiająca rodzimy kapitał.

Nasze placówki to zwykle duże sklepy samoobsługowe ze średnim metrażem od 100 do 500 m2. Niemal każdy ze sklepów oferuje stoisko mięsne z bogatą ofertą wyrobów pochodzących od lokalnych dostawców, stoisko alkoholowe oraz posiada szeroki wybór świeżego pieczywa, warzyw i owoców.

Kasjer - Sprzedawca, Dobra 12, Białystok