Kasjer/Sprzedawca

neonet s.a.

neonet s.a.

Czekoladowa 7

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów sklepu

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dbanie o salę sprzedaży

Nasze wymagania

  • samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość

  • chęć do nauki i rozwoju

  • łatwość w nawiązywaniu relacji

  • komunikatywność na wysokim poziomie

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • realny wpływ na wysokość zarobków dzięki rozbudowanemu systemowi premiowemu

  • dodatkowe premie za wyniki podczas pracy w weekendy

  • ponadto premie są wypłacane dwa razy w miesiącu :)

  • dodatek za dojazdy (dla osób dojeżdżających powyżej 10 km)

  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery

  • rozwinięty program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje

  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół

  • Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym