Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer - Sprzedawca - branża fashion

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

    Miejsce pracy: Rzeszów
    Numer referencyjny: KSA/EN/W

    NASZ KLIENT:

    Obecnie poszukujemy kandydata dla naszego klienta z branży Retail, działającej na polskim rynku od 12 lat. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą odzieży męskiej oraz galanterii. Marka posiada ponad 50 salonów handlowych na terenie Europy.

    BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

    • Aktywna sprzedaż \ profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu;
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
    • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru;
    • Dbanie o porządek i estetyczny wygląd salonu.

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży aktywnej;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Chęć podnoszenia kwalifikacji w zakresie produktowym, sprzedażowym, doradztwa i obsługi klienta, VM.

    OFERUJEMY:

    • Szybki proces rekrutacji – abyś jak najszybciej mógł zacząć pracę;
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia + bardzo atrakcyjna premia bez górnej granicy (średnio 1000 zł netto);
    • Możliwość wzięcia udziału w projektach pozasprzedażowych;
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • Szkolenia wewnętrzne;
    • Codziennie nowe zadania i wyzwania;
    • Realną szansę rozwoju kariery.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz aplikacyjny, znajdujący się pod przyciskiem.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”