Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

Wędzarnia Dubielak Sp. z o. o.

  • Brzeziny

    Brzeziny, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów oraz doradzanie w wyborze odpowiednich produktów

  • aktywna sprzedaż i dbałość o właściwą ekspozycję produktów

  • monitorowanie terminów przydatności do spożycia

  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • umiejętności obsługi klienta,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dokładności oraz rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków.

  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz doświadczenie w sprzedaży.

To oferujemy

  • miłą atmosferę,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wymiar pracy: 8h,

  • wewnętrzne szkolenia stanowiskowe,

  • ATRAKCYJNE wynagrodzenie oraz premie uznaniowe.

O nas

Wędzarnia Dubielak Sp. z o. o. to rodzinna firma, która istnieje na rynku od 1984 roku. Ideą powstania firmy była chęć dostarczania konsumentom najwyższej jakości wyrobów mięsnych i wędliniarskich. Dzięki ambicjom, kompetencji, zaangażowaniu i niezawodności zespołu Wędzarni Dubielak stała się marką cenioną przez konsumentów.