Administratorem danych osobowych jest Rossmann SDP Sp. z o.o., przy ul. Świętej Teresy 109, 91-222 Łódź. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Dane osobowe zgromadzone w danym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, jednakże nie dłużej niż 6 miesięcy liczone od daty ważności ogłoszenia o pracę wskazanej, w opublikowanej ofercie. W przypadku wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody, jednakże nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy liczone od dnia przesłania CV. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących praw dostępne są na stronie: kariera.rossmann.pl/klauzula-informacyjna/. Informacje można również uzyskać kontaktując się z Administratorem danych www.rossmann.pl/kontakt/ lub z Inspektorem Ochrony Danych, kierując zapytania na adres e-mail RODO(at)rossmann.com.pl.
Rossmann SDP

Kasjer - Sprzedawca

Rossmann SDPO firmie

  • Dworcowa 52, Buk
    Buk, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny

Dworcowa 52

Buk

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wizerunek sklepu i relacje z Klientami,

  • obsługa Klienta przy kasie i na sali sprzedaży zgodna ze standardami firmy,

  • aktywna praca z towarem na sali sprzedaży,

  • przyjmowanie dostaw,

  • czynności porządkowe.

Nasze wymagania

  • otwartość i życzliwość w relacjach z Klientem,

  • zaangażowanie i chęci do współpracy – w zespole jest nasza siła,

  • gotowość do pracy w systemie równoważnym praca zmianowa również w soboty, niedziele, prace w godzinach nocnych.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • szkolenia i rozwój osobisty

  • pakiet socjalny oraz pakiet sportowy

  • dofinansowanie wakacji, kolonii dla dzieci

  • rozwijanie pasji: nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku