Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer - Sprzedawca

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Firmą handlową z siedzibą w Dąbrowie Górniczej i od 27 lat prowadzimy działalność handlową związaną z dekoracją wnętrz.

    Stworzyliśmy sklep, w którym sami chcielibyśmy kupować. Dbamy o duży wybór produktów . Wiemy, jak ważny jest przyjazny klimat zakupów, który tworzy fachowa obsługa i odpowiedni wystrój.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko :
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na pełnym etacie – umowa o pracę – system jednozmianowy
    • miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub zawodowe handlowe
    • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego
    • doświadczenie na stanowisku kasjera – sprzedawcy
    • umiejętność pracy w zespole
    • lojalność, komunikatywność, uczciwość, kreatywność

    Obowiązki:

    • kompleksowa obsługo klientów detalicznych i hurtowych
    • dbanie o estetyczny wygląd hali sprzedaży
    • budowanie przyjaznych relacji z Klientem
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.