Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer - Sprzedawca do Cukierni-Kawiarni

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cukiernia S.R.Jaworscy s.c.
    Firma z 30 letnią tradycją zatrudni
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż wyrobów cukierniczych własnej produkcji
    • samodzielna obsługa klientów cukierni
    • obsługa kasy fiskalnej oraz raportowanie sprzedaży
    • dbałość o czystość i estetyczny wygląd lokalu

    Poszukujemy osoby:

    • posiadającej doświadczenie w obsłudze klienta
    • sumiennej i rzetelnej w wykonywaniu obowiązków
    • ceniącej stabilność zatrudnienia

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • miłą atmosferę
    • wsparcie i szkolenie w pierwszych dniach pracy
    • pracę w wybranym Sklepie Firmowym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.