Oferta pracy

Kasjer - Sprzedawca

SKLEP "BRIX 8" NALAZEK BEATAO firmie

2 800‐3 300 zł brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie

  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 14 paź 2020
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SKLEP "BRIX 8" NALAZEK BEATA

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

Praca kasjer - sprzedawca wymaga od pracownika nie tylko obsługi klienta, ale również dokładanie towaru i dbanie o miejsce pracy.

Wymagania:

Pracowita, uśmiechnięta, uczciwa osoba lubiącą prace z ludźmi, ceniącą uczciwość pracodawcy i stabilizację zawodową.

Oferujemy:

Terminowe wypłaty pensji, pracę w miłej atmosferze.

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne