Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kasjer - Sprzedawca

AUTO PORT RENICE O firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Poszukujemy osoby do pracy w charakterze
Kasjer - SprzedawcaNumer ref.: Stacja Paliw Orlen

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami PKN Orlen
  • pomoc w tankowaniu
  • polecanie produktów
  • utrzymanie czystości i porządku
  • przyjmowanie i układanie towaru

Od osób zainteresowanych oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • uczciwości i odpowiedzialności
  • pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
Osoby zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod nr tel. 885 880 170

Ogłoszenie archiwalne