Kasjer - Sprzedawca, Gorzów Wielkopolski, Galeria N-Park, ul. Pomorska

Dealz Poland Sp. z o.o.

Przemysłowa 2

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami

  • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży, i w magazynie

Nasze wymagania

  • Umiejętność współpracy

  • Zaangażowanie

  • Brak przeciwwskazań do pracy w sklepie

  • Odpowiedzialność

  • Entuzjazm

To oferujemy

  • Gwarantujemy umowę o pracę

  • Wynagrodzenie na czas

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Benefity

  • kawa / herbata

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy

Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!