Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kasjer - Sprzedawca

Rossmann SDPO firmie

  • Wiejska 3, Hel
    Hel, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny

Rossmann SDP

Wiejska 3

Hel

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wizerunek sklepu i relacje z Klientami,

  • obsługa Klienta przy kasie i na sali sprzedaży zgodna ze standardami firmy,

  • aktywna praca z towarem na sali sprzedaży,

  • przyjmowanie dostaw,

  • czynności porządkowe.

Nasze wymagania

  • otwartość i życzliwość w relacjach z Klientem,

  • zaangażowanie i chęci do współpracy – w zespole jest nasza siła,

  • gotowość do pracy w systemie równoważnym praca zmianowa również w soboty, niedziele, prace w godzinach nocnych.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • szkolenia i rozwój osobisty

  • pakiet socjalny oraz pakiet sportowy

  • dofinansowanie wakacji, kolonii dla dzieci

  • rozwijanie pasji: nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku