Logo Pracuj.pl

Kasjer Sprzedawca

ISSP Sp. z o.o.O firmie

22
brutto / mies.
  • Karpacz
    Karpacz, dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – sprzedawca. Dołączenie do zespołu da Ci możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w pracy z ludźmi. Jednocześnie staniesz się ekspertem w dziedzinie kosmetyków i innych drogeryjnych produktów.

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
  • Dbałość o czystość w sklepie i właściwą ekspozycję towarów.

Wymagania pracodawcy

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności pracy w zespole.
  • Dużej dyspozycyjności.
  • Entuzjazmu i chęci do pracy.
  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.
  • Zaangażowania.
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w niepełnym wymiarze czasu.
  • Stawkę godzinową: 22 zł brutto/h.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w kilkunastoosobowym zespole.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Firma ISSP z o.o. (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) jest międzynarodową organizacją działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności jest m.in. outsourcing pracowniczy.

Kasjer Sprzedawca, Karpacz