Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

Monika Szymura

14,0020,00 brutto / godz.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków będzie należeć m.in.

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Wykładnie towaru

  • Dbanie o czystość w sklepie i przed sklepem

  • Sprawdzanie terminów ważności towarów

  • Obsługa terminala

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki , chęć do pracy oraz pozytywne nastawienie do klientów

  • Wymóg konieczny badania do celów sanitarno- epidemiologicznych

  • Mile widziane doświadczenie w handlu

To oferujemy

  • Elastyczny grafik

  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace

  • Wynagrodzenie na czas

  • Możliwość rozwoju

  • + Premia za frekwencję w pracy

O nas

Sklep Żabka

Obsługa kasy fiskalnej

Aktywna sprzedaż Żabka Cafe i dania gotowe

Odpiekanie pieczywa