Logo Pracuj.pl

Kasjer - Sprzedawca

QUICK HOLDING sp. z o.o.O firmie

16,50–18,00
brutto / godz.
  • Kęty
    Kęty, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta
  • Przyjmowanie towaru
  • Dbanie o czystość sklepu

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży.

To oferujemy

  • Praca na stałe wynagrodzenie wypłacane w terminie uzależnione od ilości przepracowanych godzin.
  • Zarobki 13.00zł - 14.50zł za godzinę na rękę.

O nas

Sieć sklepów Quick zatrudni kasjerów - sprzedawców do sklepów spożywczo-monopolowych w Kętach.

Więcej informacji pod numerem telefonu 518788118.

Zadzwoń i dowiedz się więcej o możliwościach pracy lub prowadzenia własnego sklepu w Sieci Quick.

Kasjer - Sprzedawca, Kęty