Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

OKTANA Anna Kaniewska

3 0004 000 brutto / mies.
  • Kotowice (pow. pruszkowski)

    Kotowice (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, zmiana dzienna 7.00-19.00 oraz nocna 19.00-7.00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • sprzedaż produktów i usług,

  • budowanie pozytywnego wizerunku stacji paliw,

  • prace porządkowe/ utrzymanie czystości i porządku na terenie stacji,

  • dbanie o odpowiedni wygląd i ekspozycje produktów na regałach sklepowych,

  • osiąganie celów sprzedażowych związanych ze sprzedażą produktów promocyjnych oraz produktów marki Lotos,

Nasze wymagania

otwartość

pozytywne nastawienie

umiejętność pracy w zespole

komunikatywność

zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków

życzliwego podejścia do Klientów i współpracowników

gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy

praca na podjeździe Stacji Paliw – obsługa Klienta Stacji zgodnie ze standardami

To oferujemy

elastyczny grafik,

możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie bądź umowę o pracę - w zależności od preferencji Kandydata,

opiekę medyczną w sieci LUX MED dla osób związanych z firmą umową o pracę,

pakiet socjalny, tzw. "gruszę",

atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych,

rabaty pracownicze na produkty gastronomiczne sieci Lotos,