Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

Kwiaciarnia "Pomysł na Prezent"

3 0004 000 brutto / mies.
  • Osiedle Leśne 20
    Koziegłowy (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Osiedle Leśne 20

Koziegłowy (pow. poznański)

Jesteśmy Kwiaciarnią w centralnym punkcie Koziegłów. Posiadamy pełen asortyment kwiatów ciętych, doniczkowych, sztucznych oraz upominki, akcesoria ogrodnicze i florystyczne. Wykonujemy bukiety okolicznościowe, ślubne oraz wiązanki i wieńce pogrzebowe.

Opis stanowiska:
Poszukujemy florystki lub florysty z umiejętnością układania kwiatów, obsługi klienta oraz kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania bukietów okolicznościowych, wiązanek i wieńców pogrzebowych
  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • doświadczenie  w pracy w kwiaciarni
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze
  • wolne święta i niedziele
  • możliwość nowych doświadczeń w florystyce i handlu
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne