Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer- Sprzedawca

LEWIATAN Market O firmie

2 9003 400 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży,

  • praca w systemie dwuzmianowym,

  • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów i estetyczny wygląd sklepu,

  • zapewnienie standardów jakości w sklepie,

  • zadbanie o higienę na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Zaangażowanie, dokładność, chęć do nauki

  • Odpowiedzialność i uczciwość

  • Gotowość do długotrwałej współpracy

  • Otwartość w podejściu do realizowanych zadań

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe plus premia miesięczna) od 2900 do 3200,00 zł brutto miesięcznie

  • szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia,

  • elastyczny grafik,

  • pakiet socjalny: paczki świąteczne, wyprawki szkolne, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie (szkolenia, nauka obsługi maszyn i urządzeń),

  • konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań

  • troszczymy się o wysoki komfort pracy.

LEWIATAN Market

Prężnie rozwijająca się firma, znanej marki handlowej Lewiatan istniejąca na rynku od 1999 roku, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA.

Jeśli wiesz, jak dbać o relacje z klientami. Tak, jak my stawiasz na pracę zespołową i dobrze się w niej czujesz, angażujesz się w wykonywaną pracę i chcesz się rozwijać to zadzwoń do nas.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt telefoniczny (665 300 798)