Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

MARTA SZLACHTA FHU

20,0022,00 brutto / godz.
  • Sodowa 7, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Sodowa 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków należy:

  • obsługa kasy fiskalnej

  • obsługa dostaw

  • dokładanie towaru

  • dbanie o czystość na sklepie

  • utrzymanie standardów sieci

Nasze wymagania

  • Uczciwość

  • Punktualność

  • Odpowiedzialność

  • Doświadczenie niewymagane, wszystkiego Cię nauczymy :)

To oferujemy

Pracę w młodym zespole, elastyczny grafik, stałe zatrudnienie, terminowe wynagrodzenie z możliwością premii :)

O nas

Poszukuję osób uczących się do pracy w sklepie spożywczym Żabka na ul. Sodowej.

Praca na dwie zmiany 6-14:30 , 14:30-23. Grafik dopasowany do zajęć na uczelni.