Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

FAVORIT DULIŃSCY sp.j.

3 3004 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:6-21
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Kobierzyńska 93

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

Nasze wymagania

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Zaangażowanie w powierzone zadana

  • Otwartość na kontakt z Klientem

  • Samodzielność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze na stanowisku mięso wędliny

  • Sumienność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia

  • Poznanie programu sprzedażowego PC market

  • Umowa o pracę

O nas

Favorit sp.j. Osiedlowy Sklep Spożywczy na Ruczaju. Jesteśmy częścią Ruczaju od ponad 20 lat.