Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

SKLEP MIĘSNY "SMACZEK" EWA KŁOS

  • Legionowo

    Legionowo, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Wykładanie towaru

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w handlu

O nas

Zatrudnię do pracy miłą i energiczną osobę do sklepu z mięsem, wędlinami oraz małą spożywką w Legionowie. Praca w systemie zmianowym na stanowisku kasjer sprzedawca. Mile widziane doświadczenie. Zapraszam do kontaktu osoby chętne do pracy na cały bądź poł etatu pod nr 501 763 803