Logo Pracuj.pl

Kasjer - Sprzedawca

"SPOŁEM" SPÓŁDZIELCZE DOMY HANDLOWE "CENTRAL" W ŁODZIO firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    6-14, 12-20
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + prowizja

"SPOŁEM" SPÓŁDZIELCZE DOMY HANDLOWE "CENTRAL" W ŁODZI

Piotrkowska 165/169

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
  • obsługę kasy fiskalnej
  • rozładunek dostaw towarów
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.
  • uzupełnianie towaru na półkach

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • - uprzejmość i rzetelność
  • - komunikatywność
  • - łatwość nawiązywania kontaktów
  • -zaangażowanie i odpowiedzialność
  • - uśmiech i pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • regularne i pewne wynagrodzenie,
  • szkolenia na stanowisku pracy
  • bogaty pakiet socjalny m.in.:
  • świąteczne świadczenia, dopłaty do wypoczynku pracowników i ich dzieci,
  • wycieczki pracownicze, korzystanie z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • pożyczki, pomoc w trudnych sytuacjach losowych,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie.
  • Dodatkowym atutem jest możliwość rozwoju zawodowego i awansu oraz wolne niedziele.

O nas

Jesteśmy Polską Firmą , Spółdzielczym Domem Handlowym w Łodzi od 50 lat. Prowadzimy sprzedaż detaliczną artykułów spożywczych i przemysłowych.

http:\\www.central-lodz.pl

Kasjer - Sprzedawca, Piotrkowska 165/169, Śródmieście, Łódź