Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

"ROLNEX" HURT - DETAL ANNA RESZKA

  • Lubartów, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Największa hurtownia rolnicza w regionie zaopatrująca w części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych. Prowadzimy sprzedaż krajową jak i zagraniczną. Dostarczamy produkty do sklepów rolniczych, hurtowników, mechaników oraz gospodarstw rolnych.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,
  • utrzymanie kontaktów z klientami,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy,
  • znajomość budowy ciągników i maszyn rolniczych,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
  • entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Ogłoszenie archiwalne