Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ŁUKASIK STANISŁAW ŁUKASIK sp.j.

  • Jurajska 5, Modlnica (pow. krakowski)
    Modlnica (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Jurajska 5

Modlnica (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, dbanie o estetyczny wygląd placówki wraz z właściwą ekspozycję towarów oraz tworzenie przyjaznej atmosfery miejsca pracy, dzięki której klienci chętnie będą do nas wracać.

Nasze wymagania

Jesteśmy firmą Lewiatan od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja dynamicznego rozwoju firmy i stałe polepszanie jakości świadczonych usług, tym samym szukamy kasjerów/sprzedawców, którzy zostaną nowymi członkami naszego zespołu.

Dołącz do nas jeżeli:

poszukujesz pracy gwarantującej stabilność zatrudnienia,

lubisz pracę z ludźmi,

jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną,

chcesz się rozwijać i zdobyć doświadczenie w branży handlowej

Na czym będzie polegać Twoja praca?

Do Twoich obowiązków będzie należeć: obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, dbanie o estetyczny wygląd placówki wraz z właściwą ekspozycję towarów oraz tworzenie przyjaznej atmosfery miejsca pracy dzięki której klienci chętnie będą do nas wracać.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę na cały etat lub możliwość zatrudnienie w innych wymiarach czasu pracy,

  • możliwość dorywczej pracy na okres wakacji,

  • szkolenia i wdrożenie do pracy (szczególnie dla osób nieposiadających doświadczenia)

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego z możliwością awansu,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • dodatki do wynagrodzenia m.in.: premia absencyjna, paczki świąteczne,

  • wsparcie finansowe i rzeczowe w trudnych sytuacjach losowych,

  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego obejmującego również członków rodziny pracownika

O nas

Jesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja dynamicznego rozwoju firmy i stałe polepszanie jakości świadczonych usług, tym samym szukamy kasjerów/sprzedawców, którzy zostaną nowymi członkami naszego zespołu.

W sprawie pracy prosimy się kontaktować pod numerem telefonu 601576746 lub 515409325.