Kasjer - Sprzedawca na stacji Paliw

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BlueBerryOil Sp. z o.o. S.K.A.

    Miejsce pracy: Kalisz

    Lokalizacja: Opatówek (okolice Kalisza).

    Główne obowiązki:

    • fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami
    • obsługa systemu kasowego
    • wystawianie dokumentów sprzedażowych, kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • dbanie o estetykę i porządek w miejscu pracy
    • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

    Wymogi dla stanowiska:

    • zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych
    • umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad
    • uczciwość i lojalność
    • kultura osobista
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BlueBerryOil Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą przy Plac Andersa 3, 61-894 Poznań.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy w BlueBerryOil Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie:

    • uzasadnionego interesu BlueBerryOil Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. (zatrudnianie pracowników),
    • w oparciu o obowiązek prawny wynikający z Kodeksu pracy,
    • na podstawie Pani/Pana zgody w zakresie udziału w przyszłych rekrutacjach
      (w przypadku gdy została wyrażona).

    Jednocześnie informujemy, że:

    • udzielenie zgody jest dobrowolne,
    • w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,
    • dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
    • przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
    • przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.