Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

VENDO BQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 200 brutto / mies.
  • Kołobrzeska 13, Olsztyn, aleja Sybiraków 2, Olsztyn

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

Nasze wymagania

  • Otwartych na kontakt z Klientami

  • Gotowych do pracy w systemie dwuzmianowym :I zmiana od 6:00 -13:30/ II zmiana od 13:30 do 20:30

  • Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki

  • Nastawionych na współpracę

  • ZAANGAŻOWANYCH W WYKONYWANE ZADANIA

  • DYSPOZYCYJNYCH, SUMIENNYCH I UCZCIWYCH

To oferujemy

  • wynagrodzenie 3200 zł brutto

  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie

  • Możliwości rozwoju i awansu