Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

Adrian RekO firmie

19 brutto / godz.
  • Rolna 109B
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Adrian Rek

Rolna 109B

Olsztyn

Żabka na Dajtkach(Rolna 109B) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami
  • aktywna sprzedaż
  • przyjęcie dostawy
  • uzupełnianie towaru
  • kontrola czystości
  • sprzedaż i przygotowywanie produktów z oferty gastronomicznej

Oferujemy:

  • 19 zł brutto za h
  • szeroki i ciekawy system premiowy
  • stabilne zatrudnienie na początek umowa zlecenie po 3 msc możliwość umowy o prace
  • elastyczny system pracy dopasowany do potrzeb pracownika
  • wsparcie na każdym etapie pracy

Wymagania:

  • pełnoletność
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz

Kandydatów proszę o przesłanie aplikacji w postaci CV.

Proszę o dodanie klauzuli

Ogłoszenie archiwalne