Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

P.H.P. ROLSERWIS S.A.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Stacja PKP 8

Osięciny (pow. radziejowski)

Twój zakres obowiązków

  • To stanowisko dla Ciebie, jeśli jesteś gotów:

  • Poznawać lokalny rynek i pozyskiwać potencjalnych klientów z branży rolniczej

  • Efektywnie zarządzać swoim czasem

  • Przygotowywać oferty handlowe

  • Prowadzić negocjacje

Nasze wymagania

  • Jeśli posiadasz:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Podstawową wiedzę na temat branży rolniczej m.in. ciągników, maszyn

  • Chęć do pracy, nauki i wytrwałość

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Gwarantujemy Ci:

  • • Wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • • Urozmaiconą i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole

  • • Umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • • Profesjonalne szkolenia

  • • Niezbędne narzędzia do pracy

O nas

Firma PHP Rolserwis SA, działająca w branży rolniczej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Sprzedawcy części zamiennych do oddziału w Osięcinach