Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

PŁYWALNIA WODNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 0004 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Gliwicka 11b
    Paniówki (pow. gliwicki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

PŁYWALNIA WODNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gliwicka 11b

Paniówki (pow. gliwicki)

Pływalnia Wodnik Sp z o.o. w Paniówkach to najciekawszy i najbardziej atrakcyjny tego typu obiekt w regionie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Realizacja wyznaczonych zadań,
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu,
  • Dbanie o estetyczny wygląd, uzupełnianie asortymentu na stanowisku pracy,

Wymagania:

  • Motywacja do pracy,
  • Komunikatywność i entuzjazm w kontaktach z klientem,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,
  • Gotowość do pracy w różnych dniach tygodnia, w różnych godzinach,
  • Rzetelność i uczciwość,
  • Umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami

Dodatkowo mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego / warunek nie wymagany
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie z systemem ESOK (Elektroniczny System Obsługi klienta)

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę,
  • Pracę w nowoczesnej firmie,
  • Możliwość dalszego rozwoju,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową,
  • Pakiet dodatkowych benefitów,

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne