Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

'BP SERVICE CENTER KATARZYNA KACZMAREK'

3 2004 000 brutto / mies.

Przybyszewskiego 39A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta

  • przygotowywanie posiłków

  • dbanie o czystość i estetykę na stacji paliw

  • przyjmowanie dostaw

  • praca w standardach

Nasze wymagania

  • książeczka sanepidu

  • dobry kontakt z klientem

  • mile widziana znajomość j.obcych

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Miłą atmosferę w zespole

  • szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy (zarówno pełen jak i nie pełen etat)

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatki świąteczne.

  • Premie sprzedażowe i uznaniowe

  • Umowa zlecenie

  • Zachęcamy również osoby uczące się do pracy w pełnym niepełnym wymiarze czasowym.

O nas

Poszukujemy pracowników obsługi klienta- sprzedawcy na stacji BP w Poznaniu przy ul.Przybyszewskiego. Do głównych zadań kasjera należy: obsługa klienta, utrzymanie czystości. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie i stabilną pracę. Chętnych proszę do przesyłania CV lub pozostawienia na stacji. Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie lub osobiście. Praca dla osób pełnoletnich