Kasjer - sprzedawca

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • 11.09.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 11.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy kandydatów do pracy, którzy są dyspozycyjni w weekendy (piątek-niedziela) i chcą się zatrudnić na niepełny etat.

    Obowiązki:

    • zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów;
    • obsługa kasy fiskalnej;
    • rozładunek dostaw towaru - uzupełnianie towaru na regałach, na stoisku owocowo-warzywnym, w chłodniach i w koszach z towarami przemysłowymi;
    • dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towaru;
    • odpiek pieczywa;
    • prace porządkowe, dbanie o czystość w sklepie i na przyległym do sklepu terenie.

    Wymagania:

    • dyspozycyjność do pracy w weekendy - od piątku do niedzieli (w niedziele z zakazem handlu sklepy Biedronka na Dworcu Centralnym i Dworcu Wschodnim są otwarte i prowadzą sprzedaż);
    • motywacja do pracy fizycznej;
    • uczciwość, zaangażowanie, optymistyczne nastawienie;
    • łatwość nawiązywania kontaktów;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • mile widziane zaświadczenie z badań san.-epid. (ale nie jest to warunek konieczny);
    • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu – ale do aplikowania zapraszamy również osoby bez doświadczenia w pracy w sklepie.

    Oferujemy:

    • pracę w wybranej dzielnicy Warszawy, w możliwie najbardziej dogodnej lokalizacji;
    • gruntowne szkolenie wstępne – wszystkiego Cię nauczymy;
    • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bez okresu próbnego;
    • elastyczny wymiar czasu pracy - pracujesz tyle godzin w miesiącu, ile możesz;
    • przy 1/2 etatu wynagrodzenie na poziomie 1650 zł brutto (wynagrodzenie podstawowe + premia za obecność), dodatkowo premia za wyniki sklepu;
    • podwyżki stażowe - po roku i po trzech latach;
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. paczki na Święta – dla pracowników i ich dzieci, karty przedpłacone ze środkami na zakupy w sklepach Biedronka i drogeriach Hebe, imprezy integracyjne, karta MultiSport i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, wsparcie finansowe dla pracowników w trudnej sytuacji materialnej – pożyczki, zapomogi, i wiele innych).

    Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf